Όλοι οι υποψήφιοι του Νίκου Γκόντα

Οι παρακάτω υπογράφοντες δηλώνουμε με την παρούσα ότι σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.3852/2010 όπως αυτός ισχύει και των σχετικών υπουργικών αποφάσεων, καταρτίσαμε συνδυασμό και αποδεχόμαστε την συμμετοχή μας ως υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι-Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων-Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων-Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων, όπως αναγράφεται για τον καθένα από εμάς στην παρούσα δήλωση κατάρτισης του Συνδυασμού στις προσεχείς δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 και στις τυχόν επαναληπτικές της 25ης Μαΐου 2014 στο ΔΗΜΟ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ της Περιφερειακής Ενότητας Ιωαννίνων της Περιφέρειας Ηπείρου.Εξουσιοδοτούμε δε με την παρούσα τον υποψήφιο Δήμαρχο κ. ΓΚΟΝΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του Δημητρίου, ο οποίος ρητά δηλώνει ότι αποδέχεται την εξουσιοδότηση αυτή, να επιδώσει με δικαστικό επιμελητή την παραπάνω δήλωση μας ή να την παραδώσει με απόδειξη στον κ. Πρόεδρο Πρωτοδικών Ιωαννίνων, μαζί με όλα τα σχετικά δικαιολογητικά και δηλώσεις που απαιτούνται βάσει του άρθρου 19 του ν. 3852/10 όπως αυτός ισχύει.

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ



1
ΛΑΖΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2
ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3
ΠΕΤΡΑΤΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
4
ΤΣΟΥΡΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ



1
ΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
3
ΑΥΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4
ΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
5
ΓΚΙΚΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
6
ΓΚΟΝΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
7
ΓΟΥΛΑ
ΣΕΒΑΣΤΗ
8
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
9
ΔΟΥΜΑ
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΤΕΤΑ)
10
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
11
ΕΞΑΡΧΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
13
ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ
ΜΑΡΙΝΑ
14
ΚΙΤΣΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
15
ΚΟΣΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16
ΚΡΙΚΩΝΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΕΝΙΑ)
17
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
18
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
20
ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21
ΜΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
23
ΜΠΑΓΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24
ΜΠΑΛΤΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
25
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
27
ΜΠΕΤΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
28
ΜΠΙΓΓΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
29
ΜΠΟΖΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30
ΝΑΣΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
31
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
33
ΝΤΟΒΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ)
34
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
36
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
37
ΠΑΠΠΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
38
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
39
ΣΑΪΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
40
ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
41
ΣΙΑΦΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
42
ΣΟΥΚΟΥΒΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
44
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
45
ΤΕΝΕΧΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46
ΤΖΙΑΦΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47
ΤΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
48
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
49
ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
50
ΤΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
51
ΤΣΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52
ΤΣΟΥΜΑΝΗ
ΑΝΝΑ
53
ΦΑΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
54
ΧΗΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΕΟΝΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2
ΜΠΕΛΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΣΙΝΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΙΤΣΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΛΕΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΛΙΣΓΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4
ΝΑΚΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
5
ΠΗΧΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
6
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
7
ΤΣΑΡΠΕΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΖΙΑΚΑ
ΕΛΕΝΗ
2
ΤΖΙΜΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
3
ΧΑΡΙΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2
ΒΑΣΣΟΥ
ΣΟΦΙΑ
3
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4
ΠΑΝΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5
ΡΙΖΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2
ΒΛΑΧΟΥ
ΜΙΡΑΝΤΑ
3
ΖΕΚΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
ΓΗΤΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
5
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
6
ΖΥΓΟΥΡΗ
ΕΙΡΗΝΗ
7
ΚΟΝΤΑΞΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
9
ΜΑΡΤΙΝΙ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
10
ΜΠΕΝΑΤΣΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11
ΠΕΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
13
ΣΛΟΥΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
14
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15
ΤΖΙΟΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16
ΦΑΙΤΑ
ΕΥΦΗΜΙΑ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
2
ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
3
ΚΡΑΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4
ΛΙΣΓΑΡΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
5
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6
ΣΙΣΚΑ
ΧΑΡΟΥΛΑ




ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΩΤΣΙΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2
ΝΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
3
ΡΑΠΤΗ
ΛΕΥΚΟΘΕΑ
4
ΣΚΟΥΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5
ΤΣΟΥΡΑ
ΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΑΡΑΦΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2
ΜΠΟΖΙΟΥ
ΑΣΗΜΟΥΛΑ
3
ΠΑΠΠΑ
ΕΥΔΟΚΙΑ
4
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Νήσος)
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΚΙΓΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΕΞΑΡΧΟΥ
ΕΛΕΝΗ
3
ΝΕΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
4
ΠΑΓΩΤΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΞΟΥΡΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
ΑΡΓΥΡΗΣ-ΣΠΟΥΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
4
ΣΙΝΤΟΥ-ΜΑΝΤΕΛΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
5
ΤΖΑΛΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
6
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ
ΣΟΥΖΑΝ-ΒΑΛΕΡΗ




ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΚΑΡΑΜΕΤΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2
ΛΟΥΤΣΑΡΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
4
ΜΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΔΑΡΔΩΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
ΛΙΑΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΛΟΥΦΑΚΗ
ΒΑΡΒΑΡΑ
4
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2
ΚΟΛΟΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ
4
ΤΖΙΑΛΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΩΣΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΦΩΤΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΚΟΥΡΜΠΑΤΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
2
ΖΑΡΜΠΑΛΑ-ΜΑΚΑΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
3
ΚΟΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4
ΚΟΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΗΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
ΡΑΠΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
3
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΟΛΛΑ
ΗΛΕΚΤΡΑ
2
ΜΠΙΣΤΑΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3
ΚΟΥΡΤΕΖΗ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΠΑΠΠΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΤΑΣΙΟΥΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4
ΤΣΙΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3
ΝΑΚΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
4
ΣΤΕΦΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
ΠΑΠΠΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΘΕΜΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΘΕΜΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
3
ΠΑΠΠΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4
ΣΙΑΦΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΔΟΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
3
ΜΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
4
ΝΤΟΒΑ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3
ΤΡΑΧΑΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4
ΤΣΙΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΨΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΣΤΑΘΟΥΛΑ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΛΑΔΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
3
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΠΑΠΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΥΓΕΡΗΣ- ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΛΑΧΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΜΠΑΓΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
4
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙΑΣ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΣΙΩΚΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΟΛΙΑΣΗΣ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΟΥΣΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
2
ΝΤΑΦΛΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΟΝΙΝΗ
ΑΓΑΘΗ
2
ΚΟΝΤΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
3
ΣΚΟΥΡΤΗ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΦΡΑΣ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΛΛΟΣ
2
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
4
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΖΙΑΒΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
2
ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3
ΠΡΙΑΒΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
3
ΕΥΤΥΧΙΑΔΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΝΝΑ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΓΚΟΓΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΓΟΥΣΙΑ
ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
3
ΝΤΟΒΑ
ΜΑΡΙΑ
4
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΛΕΝΗ
2
ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΜΠΟΝΟΒΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΗ
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΛΕΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3
ΠΑΠΠΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΚΟΥΤΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΘΩΝ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
                  Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
1
ΒΙΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2
ΚΟΣΜΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΤΑΤΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Από το Blogger.