Το ψηφοδέλτιο του γιάννη Παπαλέξη για το Δήμο Άρτας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
1.     Αγγέλης Χρήστος (Υπάλληλος διεύθυνσης Τεχνικών έργων Π.Ε. Άρτας)
2.     Βασιλάκη Βίκυ (Επισκέπτρια Υγείας)
3.     Βασιλάκος Απόστολος (Αστυνομικός)
4.     Βίτσιος Σταύρος (Γυμναστής)
5.     Βλάρας Γρηγόριος (Υπάλληλος ΥΕΘΑ)
6.     Γαλήνας Περικλής (Νοσηλευτής)
7.     Γέμος Βασίλειος (Πρώην διευθυντής ΟΑΕΔ)
8.     Γεωργίου Φώτιος (Έμπορος)
9.     Γιαμούρης Νικόλαος (Φιλόλογος)
10.            Γιώτης Χρήστος (Τεχνολόγος Ακτινολόγος-Πρόεδρος Τριτέκνων Ν. Άρτας)
11.            Γκισούλης Δημήτριος (Τεχνολόγος Γεωπόνος)
12.            Γκόκας Γεώργιος (Δικηγόρος)
13.            Γούση Μαρία (Επιχειρηματίας)
14.            Ζιώγος Βασίλειος (Ηλεκτρολόγος)
15.            Καπέλης Γεώργιος (Απόστρατος Αξιωματικός)
16.            Καραγιώργος Παναγιώτης (Δικηγόρος)
17.            Καρέλης Χρήστος (Υπάλληλος Πολεοδομίας)
18.            Κασσάρας Χρήστος (Επιχειρηματίας)
19.            Κατσαντούλα Αναστασία (Χειρούργος Οδοντίατρος)
20.            Κέφης Δημήτριος (Υπάλληλος ΔΕΗ)
21.            Κίτσης Δημήτριος (Εφοριακός)
22.            Κοκοβές Νικόλαος (Χημικός)
23.            Κουτουρίνης Αχιλλέας (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
24.            Λάκκας Απόστολος (Επιχειρηματίας)
25.            Λάμπρου Θωμάς (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
26.            Μάγγου Αικατερίνη (Οδοντίατρος)
27.            Μαλαμής Δημήτριος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
28.            Μανιφάβας Κωνσταντίνος (Αστυνομικός)
29.            Μόσχος Βασίλειος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
30.            Μπόζιος Αριστείδης (Επιχειρηματίας)
31.            Νάκα Μαρία (Καθηγήτρια Αγγλικών)
32.            Παπαχρηστάκης Άλκης (Γυμναστής)
33.            Πέτσας Θεόφιλος (Αρχιτέκτων Μηχανικός)
34.            Ρίζος Παναγιώτης (Ηλεκτρονικός)
35.            Σάλλα Ιουστίνη (Ιχθυολόγος)
36.            Σκανδάλης Ευάγγελος (Εργολάβος)
37.            Τζίμας Δημήτριος (Δικηγόρος)
38.            Τζιομάκης Χρήστος (Υπάλληλος ΟΤΕ)
39.            Τζουβάρα Μαρία (Πρόεδρος Φιλοζωικού σωματείου)
40.            Τσαμπάς Αναστάσιος (Υπάλληλος Ε.Α.Σ)
41.            Τσιρογιάννης Θωμάς (Δικηγόρος)
42.            Φλώρος Νικόλαος (Εφοριακός)
43.            Χήτα Αλεξάνδρα (Πτυχιούχος Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας Παντείου)


Υποψήφιοι τοπικών συμβουλίων:
1.     Αγγέλης Γεώργιος (Οικοδόμος)
2.     Αθανασίου Σταύρος (Οδηγός-Πωλητής)
3.     Αντωνίου Ιωάννης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
4.     Βασιλείου Λάμπρος (Μηχανικός περιβάλλοντος)
5.     Βίτσιος Σπυρίδων (Μέτοχος Υπεραστικού ΚΤΕΛ)
6.     Γάτα Ανδριανή (Νοσηλεύτρια)
7.     Γεωργοδήμος Γεώργιος (Αγρότης)
8.     Γιάννακα Μαρία (Οικιακά)
9.     Γιώτη Διαμάντω (Χημικός)
10.                        Δημουλιάς Χρήστος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
11.                        Ζαρκάδας Ιωάννης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
12.                        Ζαχαριάς Λάμπρος (Νοσηλευτής)
13.                        Ζιάκος Δημήτριος (Αστυνομικός)
14.                        Ζολώτα-Βίτσιου Δήμητρα (Οικιακά)
15.                        Ζούμπου Δήμητρα (Κομμώτρια)
16.                        Ζουμπούλη Λίτσα (Νοσηλεύτρια)
17.                        Θόδης Δημήτριος (Προπονητής Ποδοσφαίρου)
18.                        Ιωσηφίδης Θεοκλής (Οικοδόμος)
19.                        Καλαμπόκης Δημήτριος (Συνταξιούχος)
20.                        Καραγιάννη Κωνσταντίνα (Γυμνάστρια)
21.                        Κατσάνος Ελευθέριος (Συνταξιούχος ΟΤΑ)
22.                        Καψάλης Γρηγόριος (Επιχειρηματίας)
23.                        Κέφη Σοφία (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
24.                        Κλεισούρας Νικόλαος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
25.                        Κοσμάς Χρήστος (Επιχειρηματίας)
26.                        Κούσουλας Ευάγγελος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
27.                        Λιάκατση Ελένη (Δικηγόρος)
28.                        Λούσιας Λάμπρος (Πρώην Στρατιωτικός Υπάλληλος)
29.                        Λυμούρης Αντώνιος (Εκπαιδευτικός)
30.                        Λύτρα-Βούβαλη Μαρία (Λογίστρια)
31.                        Μανώλης Θωμάς (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
32.                        Ματσούκας Νικόλαος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
33.                        Μήλιου Βιργινία (Λογίστρια)
34.                        Μίλιος Κωνσταντίνος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
35.                        Μπουρνάκα Βαλεντίνα (Π.Ε. Νοσηλεύτρια)
36.                        Νικολάου Χρήστος (Συνταξιούχος Αστυνομικός)
37.                        Νικοπολίδης Χαράλαμπος (Αθλητής)
38.                        Νούλης Παναγιώτης (Ξυλουργός)
39.                        Ντάλα-Μπαρμπιέ Αγγελική (Συνταξιούχος)
40.                        Νταλαμάγκου Αλεξάνδρα (Νοσηλεύτρια)
41.                        Παίδαρος Γεώργιος (Υπάλληλος ΕΚΑΒ)
42.                        Πανούσιος Γεώργιος (Αγρότης)
43.                        Παπαδημητρίου Κατερίνα (Νοσηλεύτρια)
44.                        Παπαχρηστάκη Αθηνά (Φοιτήτρια Νοσηλευτικής)
45.                        Παππάς Ευάγγελος (Υπάλληλος ΕΑΣ)
46.                        Παύλου Βασιλική (Διοίκηση Επιχειρήσεων)
47.                        Ρίζου Σπυριδούλα (Τεχνολόγος Ακτινολόγος)
48.                        Σιαμάνης Γεώργιος (Ηλεκτρονικός)
49.                        Σκέντος Παναγιώτης (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
50.                        Τάσιος Νικόλαος (Επιχειρηματίας)
51.                        Τατσιώνα Μαρίνα (Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων και Εξαγωγών)
52.                        Τζιόκας Δημήτριος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
53.                        Τζώρας Δημήτριος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
54.                        Τσιαντής Ευάγγελος (Έμπορος)
55.                        Τσιβίκης Ευάγγελος (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
56.                        Τσόγκας Βησσαρίων (Έμπορος)
57.                        Τσώλα Σπυριδούλα (Νοσηλεύτρια)
58.                        Χαλάστρας Γεώργιος (Οικοδόμος)
59.                        Ψυλλιάς Χρήστος (Επιχειρηματίας)






Από το Blogger.