Οι 232 υποψήφιοι σύμβουλοι του Θωμά Μπέγκα

Στον αριθμό 232  ανέρχονται οι υποψήφιοι του συνδυασμού  «Ενότητα Πολιτών – Νέα Γιάννενα – Κοινωνία Πολιτών» που κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο Ιωαννίνων.
Αναλυτικά είναι:



Υποψήφιος Δήμαρχος:  Θωμάς Μπέγκας


Α/Α
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1
ΑΡΛΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
2
ΚΑΤΗΡΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
3
ΛΑΟΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
4
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
5
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
6
ΤΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
7
ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
8
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ  (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
3
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
4
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
5
ΓΑΡΔΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
6
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
7
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
8
ΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
9
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
10
ΓΚΟΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
11
ΓΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
12
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
13
ΔΟΒΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
14
ΔΡΕΠΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
15
ΖΑΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
16
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
17
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
18
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ - ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
19
ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
20
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
21
ΚΟΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
22
ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
23
ΚΟΡΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
24
ΚΩΛΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
25
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
26
ΛΙΓΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
27
ΛΙΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
28
ΛΙΟΥΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
29
ΜΑΛΑΤΟΥ - ΠΕΠΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
30
ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
31
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
32
ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
33
ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
34
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
35
ΜΠΑΚΟΛΑ ΝΤΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
36
ΜΠΡΕΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
37
ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
38
ΝΤΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
39
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
40
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
41
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
42
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
43
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
44
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
45
ΣΙΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
46
ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
47
ΣΠΕΓΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
48
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΞΕΝΟΦΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
49
ΣΤΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
50
ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
51
ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
52
ΤΣΙΓΚΙΣΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
53
ΤΣΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
54
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
55
ΤΣΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
56
ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
57
ΧΑΪΔΕΜΕΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
58
ΧΟΡΕΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
1
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
2
ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
3
ΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
4
ΤΣΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1
ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ
1
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
2
ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
3
ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
4
ΚΛΗΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
5
ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
6
ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
7
ΝΤΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
8
ΧΗΤΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
1
ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
2
ΓΚΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
3
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
4
ΜΠΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΖΑΡΑΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
2
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΙΜΕΛΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
3
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
4
ΤΣΟΛΕΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ
1
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΟΧΗΣ)
2
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΟΧΗΣ)
3
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΕΞΟΧΗΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
1
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
2
ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
3
ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
4
ΔΕΒΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
5
ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
6
ΚΟΣΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
7
ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
8
ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
9
ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
10
ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
11
ΠΑΤΕΡΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
12
ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
13
ΣΙΜΟΥ - ΣΚΑΠΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
14
ΤΑΣΟΥΛΑ - ΓΚΟΥΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
16
ΤΣΙΩΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
15
ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑ
1
ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΑΤΣΙΚΑ)
2
ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (ΚΑΤΣΙΚΑ)
3
ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ (ΚΑΤΣΙΚΑ)
4
ΝΤΕΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΑΤΣΙΚΑ)
5
ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ (ΚΑΤΣΙΚΑ)
6
ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΤΣΙΚΑ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ
1
ΔΟΥΠΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΜΑΡΜΑΡΩΝ)
2
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΡΜΑΡΩΝ)
3
ΝΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΡΜΑΡΩΝ)
4
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΑΡΜΑΡΩΝ)
5
ΤΖΑΝΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΡΜΑΡΩΝ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
1
ΓΚΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
2
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
3
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
4
ΜΠΟΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
5
ΣΤΟΓΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)
6
ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΝΗΣΟΣ)
1
ΛΙΟΥΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
2
ΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3
ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΗΣ
1
ΓΚΙΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕΔΙΝΗΣ)
2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΕΔΙΝΗΣ)
3
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕΔΙΝΗΣ)
4
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΔΙΝΗΣ)
5
ΣΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΕΔΙΝΗΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
1
ΑΛΕΞΙΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)
2
ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)
3
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)
4
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)
5
ΚΑΜΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)
6
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ
1
ΚΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ)
2
ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΟΙΞΟΥ (ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ)
3
ΣΥΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
1
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΜΦΙΘΕΑΣ)
2
ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΜΦΙΘΕΑΣ)
3
ΚΟΛΟΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του  ΗΡΑΚΛΗ (ΑΜΦΙΘΕΑΣ)
4
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΜΦΙΘΕΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
1
ΓΚΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ)
2
ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
1
ΓΙΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ)
2
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
1
ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗ)
2
ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗ)
3
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗ)
4
ΤΣΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΗ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
1
ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ)
2
ΚΩΛΕΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ)
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ)
4
ΤΣΙΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
1
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ)
2
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ)
3
ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ)
4
ΣΤΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
1
ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ)
2
ΒΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ)
3
ΚΛΙΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ)
4
ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ
1
ΖΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ)
2
ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ)
3
ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ)
4
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
1
ΛΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ)
2
ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΜΗΡΑΣ
1
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΩΜΑ (ΚΟΣΜΗΡΑΣ)
2
ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΡΗ (ΚΟΣΜΗΡΑΣ)
3
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΟΣΜΗΡΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 
1
ΚΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ)
2
ΚΟΥΤΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ)
3
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ)
4
ΠΗΧΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
1
ΚΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ)
2
ΛΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ)
3
ΛΙΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ)
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ (ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΨΗΣ
1
ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΡΑΨΗΣ)
2
ΜΑΓΚΑΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΡΑΨΗΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ
1
ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΡΑΚΛΗ (ΚΡΥΑΣ)
2
ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΚΡΥΑΣ)
3
ΠΑΠΠΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΚΡΥΑΣ)
4
ΣΤΑΧΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΡΥΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
1
ΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ)
2
ΧΗΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ
1
ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ)
2
ΦΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
1
ΔΡΑΓΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΟΓΓΑΔΩΝ)
2
ΚΟΛΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΟΓΓΑΔΩΝ)
3
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΟΓΓΑΔΩΝ)
4
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΓΓΑΔΩΝ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙΑΣ 
1
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΖΙΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΩΛΙΑΣΑΣ
1
ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΝΩΛΙΑΣΑΣ)
2
ΤΖΙΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΝΩΛΙΑΣΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ
1
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ)
2
ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ)
3
ΠΙΠΕΡΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ)
4
ΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΦΡΑΣ
1
ΜΠΙΣΤΙΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΠΑΦΡΑ)
2
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΜΠΑΦΡΑ)
3
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΜΠΑΦΡΑ)
4
ΣΤΕΦΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΠΑΦΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
1
ΚΩΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
2
ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
3
ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
4
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
1
ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)
2
ΚΑΡΑΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)
3
ΝΤΟΒΑ ΑΙΓΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)
4
ΧΑΜΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
1
ΔΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
2
ΖΙΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
3
ΜΕΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
4
ΝΤΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
1
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ)
2
ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ)
3
ΚΑΤΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ)
4
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)
2
ΒΛΕΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)
3
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)
4
ΜΥΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
1
ΜΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
2
ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
1
ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ)
2
ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ)
3
ΡΑΠΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ)
4
ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ)
Από το Blogger.