Όλοι οι υποψήφιοι του Λάζαρου Νάτση

Η παράταξη «Γιάννενα-Πολίτες για την Ανατροπή» με επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο τον Λάζαρο Νάτση μετέχει στις εκλογές της 18ης Μαΐου στο δήμο Ιωαννιτών με τον παρακάτω συνδυασμό, όπως κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο:
ΝΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος 
I. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικών Περιφερειών 
α) Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής 
1. ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
2. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΔΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
β) Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννιτών 
1. ΑΛ ΑΝΤΑΣΗ ΕΣΣΑΜ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΚΑΝΤΕΡ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΓΙΑΝΝΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΖΑΡΙΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 
10. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΚΑΠΕΡΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
13. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΕΒΙΟΥ 
15. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
16. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του 
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
17. ΚΟΛΕΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
18. ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΜΑΛΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΠΑΛΑΣΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΠΑΝΤΟΥ ΡΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
32. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΗ
33. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
34. ΠΑΡΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
36. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37. ΣΙΒΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
38. ΣΚΑΜΝΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39. ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΠΑΥΛΟΥ
41. ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
42. ΤΖΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
43. ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
44. ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
45. ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
46. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
47. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
48. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
49. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
50. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
γ) Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου 
1. ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥδ) Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων 
1. ΠΑΓΩΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ε) Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδας 
1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΕΚΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
στ) Εκλογική Περιφέρεια Περάματος 
1. ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
3. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
II. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων 
Δημοτική Κοινότητα ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΚΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
3. ΠΡΙΦΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΥΡΚΟΥ
4. ΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Δημοτική Κοινότητα ΕΞΟΧΗΣ
-
Δημοτική Κοινότητα ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
1. ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΩΡΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΚΟΛΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΑΝΘΟΣ ΑΣΤΕΡΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. ΜΠΟΤΣΙΚΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
7. ΟΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 
8. ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΑΛΗΣ) του ΜΗΝΑ
9. ΧΑΡΙΣΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Δημοτική Κοινότητα ΚΑΤΣΙΚΑΣ-
Δημοτική Κοινότητα ΜΑΡΜΑΡΩΝ
1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΙΩΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 
5. ΣΩΖΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοτική Κοινότητα ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 
Δημοτική Κοινότητα ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 
1. ΓΚΑΝΑΒΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΙΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
Δημοτική Κοινότητα ΠΕΔΙΝΗΣ
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ
3. ΜΠΙΣΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Δημοτική Κοινότητα ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ
1. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
2. ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
3. ΦΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 
III. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων 
Τοπική Κοινότητα ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ 
1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΠΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΤΖΟΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1. ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 
1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 
-
Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 
1. ΚΑΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 
-
Τοπική Κοινότητα ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
-
Τοπική Κοινότητα ΚΟΣΜΗΡΑΣ 
1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΡΙΞΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
3. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
1. ΛΕΚΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
3. ΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ - ΙΩΑΝΝΗ 
Τοπική Κοινότητα ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
-
Τοπική Κοινότητα ΚΡΥΑΣ 
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΛΟΓΓΑΔΩΝ 1. ΛΕΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ 
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Τοπική Κοινότητα ΜΠΑΦΡΑΣ 
1. ΔΗΜΗΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 
1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 
1. ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
Τοπική κοινότητα ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 
1. ΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 
-
Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 
1. ΘΕΜΕΛΗ ΖΩΪΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 
-
IV. Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων Τοπική Κοινότητα ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ 
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 
1. ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 
1. ΠΡΕΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΚΡΑΨΗΣ 
-
Τοπική Κοινότητα ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ 
1. ΤΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Τοπική κοινότητα ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ 
1. ΦΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα ΜΑΖΙΑΣ 
-
Τοπική Κοινότητα ΜΑΝΟΛΙΑΣΗΣ 
1. ΝΤΑΦΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΟΥ 
-
Τοπική Κοινότητα ΣΠΟΘΩΝ
Από το Blogger.